Muži Ženy | |
---|---|
ID FireSport: | 139459 |
Okres: | Jičín |
Kraj: | Královéhradecký |
Souřadnice: | 50°19*54*N,15°40*51*E |
PSČ: | 507 76 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky týmu
Poř. | Kde | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Tým |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Malá Skála | JN | 16,68 | 16,69 | 16,69 | 2023/08/12 | |
2. | Bechov | MB | 16,73 | 16,79 | 16,79 | 2024/05/25 | |
3. | Krásná Ves | MB | 16,36 | 16,80 | 16,80 | 2023/07/08 | |
4. | Jirkov | JN | 16,58 | 16,88 | 16,88 | 2023/08/19 | |
5. | Pšánky | HK | 16,07 | 16,91 | 16,91 | 2023/09/02 | |
6. | Smidary | HK | 16,55 | 17,15 | 17,15 | 2024/05/04 | |
7. | Bechov | MB | 17,16 | 16,95 | 17,16 | 2023/05/27 | |
8. | Kosmonosy | MB | 17,19 | 17,18 | 17,19 | 2023/05/13 | |
9. | Nepomuky | UO | 17,26 | 17,24 | 17,26 | 2024/06/01 | |
10. | Letohrad - Orlice | UO | 17,33 | 16,78 | 17,33 | 2023/07/22 | |
11. | Letohrad - Kunčice | UO | 16,71 | 17,35 | 17,35 | 2023/07/23 | |
12. | Sychrov | MB | 17,43 | 17,13 | 17,43 | 2023/06/10 | |
13. | Dubenec | TU | 17,45 | 17,33 | 17,45 | 2023/07/01 | |
14. | Letohrad - Orlice | UO | 17,51 | 17,53 | 17,53 | 2022/07/23 | |
15. | Libuň | JC | 16,63 | 17,55 | 17,55 | 2024/05/26 | |
16. | Dneboh | MB | 16,83 | 17,66 | 17,66 | 2023/09/10 | |
17. | Dubenec | TU | 17,72 | 17,18 | 17,72 | 2023/07/01 | |
18. | Libuň | JC | 17,87 | 17,18 | 17,87 | 2023/05/28 | |
19. | Kosmonosy | MB | 17,37 | 18,00 | 18,00 | 2024/05/18 | |
20. | Benešov u Semil | SM | 17,90 | 18,08 | 18,08 | 2023/09/23 | |
21. | Tanvald | JN | 18,36 | 16,77 | 18,36 | 2023/09/09 | |
22. | Meziměstí | NA | 18,56 | 18,61 | 18,61 | 2022/07/17 | |
23. | Radimovice | LI | 19,25 | 18,92 | 19,25 | 2024/05/19 | |
24. | Pšánky | HK | 17,15 | 19,27 | 19,27 | 2022/09/04 | |
25. | Pěnčín | JN | 18,51 | 19,78 | 19,78 | 2023/08/26 | |
Poř. | Kde | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Tým |
Výsledky týmu
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2023/10/28 | Areál Flídr group - Široký Důl | - | 14,65 | 28 | 0 | ||
2023/08/12 | Malá Skála | JL | 16,69 | 6 | 10 | ||
2023/07/08 | Krásná Ves | JL | 16,80 | 3 | 13 | ||
2023/08/19 | Jirkov | JL | 16,88 | 1 | 15 | ||
2023/09/02 | Pšánky | VČHL | 16,91 | 3 | 15 | ||
2023/05/27 | Bechov | JL | 17,16 | 5 | 11 | ||
2023/05/13 | Kosmonosy | JL | 17,19 | 6 | 10 | ||
2023/07/22 | Letohrad Orlice | VČHL | 17,33 | 6 | 9 | ||
2023/07/23 | Letohrad Kunčice | VČHL | 17,35 | 7 | 7 | ||
2023/06/10 | Sychrov | JL | 17,43 | 7 | 9 | ||
2023/07/01 | Dubenec | JL | 17,45 | 3 | 13 | ||
2023/09/10 | Dneboh | JL | 17,66 | 6 | 10 | ||
2023/07/01 | Dubenec | VČHL | 17,72 | 4 | 13 | ||
2023/05/28 | Libuň | JL | 17,87 | 5 | 11 | ||
2023/09/23 | Benešov u Semil | JL | 18,08 | 11 | 5 | ||
2023/09/09 | Tanvald | JL | 18,36 | 16 | 0 | ||
2023/08/26 | Pěnčín | JL | 19,78 | 15 | 1 | ||
2023/09/03 | Zderaz | EXČR | NP | 51 | 0 | ||
2023/09/16 | Košťálov | JL | NP | 23 | 0 | ||
2023/05/21 | Radimovice | JL | NP | 19 | 0 | ||
2023/09/16 | Košťálov | PKL | NP | 17 | 0 | ||
2023/07/29 | Lanžov | VČHL | NP | 12 | 0 | ||
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
Ligy výsledky týmu
7. místo JL 202310. místo VČHL 20233. místo VČHL 202412. místo PKL 20247. místo JL 2024
Extraliga ČR
Tým: Rašín , nejlepěí čas: NP FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire Sport
Tým: Rašín , nejlepěí čas: 14,65 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Jizerská liga
Tým: Rašín , nejlepěí čas: 16,69 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 108 počet výsledků: 14x
Podkozákovská hasičská liga
Tým: Rašín , nejlepěí čas: NP Útok,nástřik 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Východočeská hasičská liga
Tým: Rašín , nejlepěí čas: 16,91 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 44 počet výsledků: 5x
Videa a fotografie týmu
Pořádané soutěže
Odkazy na stránky týmu
Přidat další odkazyČlen týmu
Fanoušek týmu
Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2023
Komentáře